Derneğimizden Haberler

Derneğimizden Haberler

Karayolları Genel Müdürlüğünden Emekli Sn. İsmail KABİL Derneğimizi Ziyaret Etti

SALVADER’in yeni üyesi Karayolları Genel Müdürülüğü’nden emekli İnşaat Mühendisi Sayın İsmail KABİL Derneğimizi ziyaret etti.

Mimar ve Mühendisler Teknik Heyet Platformu üyeleri ile toplantı öncesi tanışan KABİL; "SALVADER çatısı altında böylesi birlikteliğe ve oluşuma duyarsız kalınmayacağını, sizlerle birlikte vadimizin gelişip kalkınmasına katkı sunmak amacı ile yapılacak her türlü teknik çalışmalar da birlikte olmaktan mutluluk duyacağını “belirtti.

Platform Başkanı Ümit Hüseyin SARI, Teknik ekip arkadaşları adına; "sizin gibi deneyimli ve birikimli bir üstatla birlikte olmak vadimizin sorunlarına birlikte çözüm aramak, gelecekte ki önemli ve öncelikli projelerin hazırlanmasına deneyimlerinizden yararlanmak bizler içinde ayrı bir fırsattır" diye ifade etti. 

Toplantı sonrası Dernek Başkanı Dursun Ali TOPTAN; SALVADER Teknik ekibin özverili çalışmaları diğer Platform üyelerine de örnek olacaktır. Sayın İsmail KABİL’in çalışmalarımıza önemli katkıları olacağına inanıyor, birlikteliğin ve başarılı çalışmalarınızın devamını diliyor, SALVADER Ailesi adına ayrı ayrı teşekkür ediyorum.


Benzer Derneğimizden Haberler

SALVADER Duble Yol İçin Görüşmelere Devam Ediyor
Derneğimizin Gençlik Spor İl Müdürlüğü ziyareti
TEBRİK MESAJI
Bölgemiz İşadamlarından Sn. Sinan Mete'ye Ziyaret
SALVADER GENÇLİK KOLLARINDA NÖBET DEĞİŞİMİ
Derneğimiz 7. Rize İş-Kur Kariyer Günlerinde