Derneğimizden Haberler

Derneğimizden Haberler

SALVADER Duble Yol İçin Görüşmelere Devam Ediyor

 

 

 

SALVADER Başkanımız Dursun Ali Toptan ve beraberindeki Başkan Yardımcılarımız Hüseyin Şan, Nurettin Köse, Hüsamettin Demircan, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Abdulvahap Tüylüoğlu, Fethi Azaklı ve Recep Ali Çil Trabzon'da bir dizi ziyaretlerde bulundu.

SALVADER Yönetimi ilk olarak Derneğimizin Kurucu üyelerinden olan, Ortahisar Milli Eğitim Müdürü Şükür Köse'yi makamında ziyeret etti. Ziyarette vadimizle ilgili sorunlar ve dernek çalışmaları konuşuldu. Kurucu üyemiz Ortahisar Milli Eğitim Müdürü Şükür Köse, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkanımız ve ekibine teşekkür etti.

Akabinde Dernek Yönetimi ve Ortahisar Milli Eğitim Müdürümüz Şükür Köse ile birlikte DHA Karadeniz Bölge Müdürlüğü'ne atanan Muhammet Kaçar'ı ziyeret etti. Ziyarette Başkanımız Dursun ali Toptan vadimizle ve çalışmalarımızla ilgili bilgiler verdi. Duble yol ile ilgili yaptığımız çalışmalardan bahsetti. Başkanımız Dursun Ali Toptan konuşmasına " duble yol vadimiz için aciliyet arz etmektedir. Vadimiz 47 köy ve mahalle muhtarlığından ve iki belde belediyesinden oluşmaktadır. Coğrafi bakımdan ve nüfus olarak ilimizdeki birçok ilçeden büyük olan vadimizde duble yol olmazsa olmazımızdır. Böylesine büyük bir yerde araç sirkülasyonu fazla olduğundan bilhassa yaz aylarında da gurbetteki hemşehrilerimizin gelmesiyle trafik çilesi had safhaya çıkmaktadır. Tünel ve diğer çalışmalardan dolayı ağır tonajlı araçlar olduğundan araç kuyrukları uzamaktadır. Umudumuz duble yol müjdesinin siyasilerimiz tarafından en kısa zamanda vadimize verilmesidir" şeklinde devam etti.

 

DHA'dan ayrılıp Trabzon 2. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Rize İyidere'li hemşehrimiz Sayın İbrahim Kolcu'ya ziyarette bulunarak derneğimizin dergisini takdim ettik.

Son olarak Yönetim Kurulu'na Mimarlar ve Mühendisler Platformu ve İş Adamı Yaşar Türüt'ün de katılmasıyla Karayolları 10. Bölge Müdür Yardımclığına atanan Ömer Güzel'i ziyaret edip hayırlı olsun diyerek görevinde başarılar dilediler. Sonrasında Bölge Müdürü Selahattin Bayramçavuş'u ziyaret ettiler. Mimarlar ve Mühendisler Platformu vadimizin duble yol güzergahı ile ilgili çalışmalarını ve duble yol isteklerini Bölge Müdürü Selahattin Bayramçavuş'a aktararak, dergimizi takdim ettiler.

 


Benzer Derneğimizden Haberler

Derneğimizin İş-Kur İl Müdürü Sn. Hasan Kiraz Ziyareti
Derneğimizin Eski Mv. Sn. Ahmet Kabil'e Ziyareti
Sarıkamış Şehitlerimizi Saygı ile Rahmet İle Anıyoruz
OSMAN EFENDİOĞLU'NA ONUR BELGESİ TAKDİMİ
Derneğimiz 7. Rize İş-Kur Kariyer Günlerinde
Derneğimizin Gençlik Spor İl Müdürlüğü ziyareti